Paieška   Darbo pasiūlymai   CV paieška   Skelbti
Susikurk CV   Prisijungti  

Jelena
Moteris, 44m.

Vertėja su administracinio darbo patiritmi
Klaipėda
Kontaktinė informacija rodoma tik prisiregistravusiai įmonei
Laba diena,
Aš vardu Jelena, pagal specialybę esu rinkodaros ir logistikos specialistė, turinti atitinkamą aukštąjį universitetinį (akademinį) išsilavinimą, bet daugiau nei 13 metų dirbu vertėjos iš/į rusų, lietuvių, anglų kalbas pareigose. Turiu dokumentų (vertimų) tvarkymo, tekstų rinkimo, interesantų aptarnavimo, įvairaus pobūdžio renginių organizavimo, duomenų suvedimo ir sisteminimo bei biuro administravimo patirties. Išmanau buhalterinės apskaitos ir teisės pagrindus. Didžiausiu savo pasiekimu darbe laikau bendradarbių pasitikėjimą ir klientų dėkingumą. Moku rusų (gimtoji), lietuvių (puikiai), anglų (vidutiniškai, nuolat tobulėjama) kalbas. Turiu darbuotojų saugos ir sveikatos pažymėjimą, muitinės tarpininko atstovo pažymėjimą. Šiuo metu domina pastovus ar papildomas darbas pagal mano įgūdžius ir patirtį. Iš anksto dėkoju už mano CV skirtą laiką ir dėmesį.
Gražios dienos ir sėkmingo tolimesnio verslo!
Išsilavinimas:
Baltijos valstybinė akademija (Kaliningradas, Rusija) - Ekonomika
Magistras
1998 Lapkritis iki 2004 Birželis
Darbo patirtis:
Vertėja administratorė - Rusijos Federacijos generalinis konsulatas Klaipėdoje
2002 Birželis iki 2015 Geguže
Įvairių dokumentų ir korespondencijos vertimas iš/į lietuvių, rusų, anglų kalbas, vertimų tvarkymas, lydintysis laisvas vertimas (svečių lydėjimas), darbas kompiuteriu (visos pagrindinės programos, susirašinėjimas elektroninių paštu, informacijos paieška Internete ir t.t.), interesantų aptarnavimas, informacijos pateikimas ir išaiškinimas, susirinkimų, susitikimų, renginių organizavimas ir t.t.
Administratorė - Karate sporto klubas (Kaliningradas, Rusija)
2001 Lapkritis iki 2002 Birželis
Darbas kompiuteriu, įvairių dokumentų tvarkymas, tekstų rinkimas, raštvedyba, vertimas iš/į lietuvių, rusų, anglų kalbas, susirašinėjimas elektroniniu paštu, varžybų organizavimas, viršininko tvarkaraščio sudarymas, biuro administravimas ir t.t.
Sekretorė referentė - Kreditinė kooperatinė bendrovė "Prisna"
1992 Rugpjutis iki 2000 Geguže
Darbas kompiuteriu, įvairių dokumentų tvarkymas, tekstų rinkimas, vertimas iš/į lietuvių, rusų, anglų kalbas, susitikimų ir susirinkimų organizavimas, pagalba įmonės vadovui, biuro administravimas ir t.t.
Darbo kompiuteriu gebėjimai:
Darbas su visomis pagrindinėmis programomis, taip pat ir elektroninėmis vertimo programomis.
Kursai, seminarai:
Kompiuterių naudotojų rengimo kursai; Vakariniai anglų kalbos kursai; Bendrosios anglų kalbos kursai; Pažengusiųjų anglų kalbos kursai; Verslo anglų kalbos kursai; Darbų saugos ir gaisrinės saugos mokymai; Muitinės tarpininko mokymo kursai